KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15033023

nr 1503 3023

Martin Emond

(1895-1965), Sverige

Oljemålning, Signerad, Saxtorp, Olja på pannå, 60x92 cm, yttermått inklusive ram: 74x104

Martin Emond, svensk målare född 1895, död 1965.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 november 2022
kl 19:00:00

Martin Emond

Läs mer om Martin Emond