KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748071
nr 1674 8071
Marilene Englesson, interiör med kvinna i blå klänning. Signerad, daterad 2001. Olja på duk, 61x50 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 januari 2025
kl 20:18:59
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr