KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052155

nr 1405 2155

Marianne Blaesild, kustmotiv. Signerad M Blaesild. Olja på duk, 48x48 cm, yttermått inklusive ram: 50x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:29:46

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer