KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716131
nr 1671 6131
Maria Henning, vinterlandskap. Signerad, daterad -44. Olja på pannå, 20x21 cm, yttermått inklusive ram: 25x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:54:39
100 kr
150 kr
200 kr