KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15565177
nr 1556 5177
Margareta Carlstedt
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Signerad, träd. Olja på pannå, 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 31x40 cm
Margareta Carlstedt, svensk målare, grafiker och tecknare född 1934.
måndag 21 augusti 2023
kl 18:03:34
Margareta Carlstedt
Läs mer om Margareta Carlstedt