KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808304
nr 1480 8304
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
Oljemålning, Vintermotiv. Signerad. Olja på duk, 49x66 cm, yttermått inklusive ram: 60x77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:48:12
1/8 17:07:29
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren