KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13834500

nr 1383 4500

Manne Hallengren

(1875-1951), Sverige

Oljemålning, Manne Hallengren (1875-1951), Sverige, Signerad. Olja på duk, 61x86, yttermått inklusive ram: 80x105 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 mars 2021
kl 20:05:15

Manne Hallengren

Läs mer om Manne Hallengren