KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13834500
nr 1383 4500
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
Oljemålning, Manne Hallengren (1875-1951), Sverige, Signerad. Olja på duk, 61x86, yttermått inklusive ram: 80x105 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:05:15
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren