KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969420
nr 1296 9420
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 61x88 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:16:10
9/12 20:08:52
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren
nr 1296 9420
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 9 december 2019 |
| 9/12 20:08:52 | 1 | Vinnande bud |
Manne Hallengren