KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914395
nr 1391 4395
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 34, vinterlandskap. Olja på duk, 61x87, yttermått inklusive ram: 75x101 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:42:27
200 kr
300 kr
300 kr
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren