KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914395

nr 1391 4395

Manne Hallengren

(1875-1951), Sverige

Oljemålning, Manne Hallengren (1875-1951), Sverige. Signerad, daterad 34, vinterlandskap. Olja på duk, 61x87, yttermått inklusive ram: 75x101 cm

Konditionsrapport: skadad duk

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:42:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Manne Hallengren

Läs mer om Manne Hallengren