KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257307

nr 1225 7307

Manne Hallengren

(1875-1951), Sverige

Oljemålning, Landskap. Olja på duk, signerad. 50x68

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 december 2018
kl 20:34:18

Manne Hallengren

Läs mer om Manne Hallengren