KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102033
nr 1710 2033
Maj Karlsson. Stadsmotiv. Signerad, daterad -77. Olja på duk, 60x72 cm, yttermått inklusive ram: 63x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:23:05
300 kr
400 kr
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer