KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664005
nr 1566 4005
Magdalena Jansdotter, Tigeröga, monogramsignerad. Olja på duk, 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:57:23
300 kr
350 kr