KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14011022

nr 1401 1022

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Tre gummor och banan. Signerad. Olja på duk, 35x27, yttermått inklusive ram: 38x30 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

7.000 kr

Såld:

10.500 kr

måndag 31 maj 2021
kl 18:02:04

  • Klassiska
  • 31 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk