KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374077

nr 1337 4077

Lykke Vigen

(f. 1927), Danmark

Oljemålning, Signerad, "Mallorca". Signerad, daterad -63. Olja på duk, 45x70 cm

Lykke Vigen, född 1927, dansk målare.

Utrop:

600 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:15:51

Lykke Vigen

Läs mer om Lykke Vigen