KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052237
nr 1405 2237
Lykke Vigen
(f. 1927), Danmark
Oljemålning, "Mallorca". Signerad. Olja på pannå. Yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Lykke Vigen, född 1927, dansk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:33:22
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer