KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099518
nr 1209 9518
Louis Hartz, (1869-1935), nakenstudie, signerad, 1924. Olja på duk, 60x99
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:38:22
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr