KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6615856
nr 661 5856
Ljungdahl, Marin, -48, 45 x 54
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2010
kl 18:31:05
200 kr
150 kr
250 kr