KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367342

nr 1436 7342

Linnea Larsson, segelbåtar. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 50x50, oramad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:35:26

4/12 09:18:55 1      1.000 kr
6/12 18:15:23 2      Vinnande bud