KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292090
nr 1629 2090
Lillwy Ahlin Falk. Signerad. Olja på duk, 46x55cm, yttermått inklusive ram: 50x59cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:13:31
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer