KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292090

nr 1629 2090

Lillwy Ahlin Falk. Signerad. Olja på duk, 46x55cm, yttermått inklusive ram: 50x59cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:13:31

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer