KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12665363

nr 1266 5363

Leonard Wiedh

(1866-1938), Sverige

Oljemålning, Vinterlandskap, signerad. Olja på duk, 71x103 cm

Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.

måndag 29 juli 2019
kl 19:29:18

Leonard Wiedh

Läs mer om Leonard Wiedh