KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807205

nr 1480 7205

Leonard Wiedh

(1866-1938), Sverige

Oljemålning, Signerad, Stugor i vinterlandskap. Olja på duk, 38x67 cm, yttermått inklusive ram: 50x80 cm

Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:47:14

Leonard Wiedh

Läs mer om Leonard Wiedh