KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17024538
nr 1702 4538
Lennart Sjögren, monogramsignerad, daterad -95, "Den vita kon". Olja på duk, oramad, 22x27 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 maj 2025
kl 19:36:34
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)