KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13954317

nr 1395 4317

Lennart Pilotti

(1912-1981), Sverige

Oljemålning, Lennart Pilotti (1912-1981), Sverige. Signerad, flicka. Olja på pannå, 55x45cm, yttermått inklusive ram: 72x62cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:44:15

3/5 19:39:15 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Pilotti

Läs mer om Lennart Pilotti