KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17099291
nr 1709 9291
Lennart Pilotti
(1912-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad, Barn. Olja på pannå, 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 59x51 cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:09:32
Lennart Pilotti
Läs mer om Lennart Pilotti
All världens barn (Lisa Larson)