KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11738187
nr 1173 8187
Lennart Lundegårdh
(1934-2009), Sverige
Oljemålning, Ölandsmotiv, signerad och daterad -49, olja på pannå, 25x35 cm
Lennart Lundegårdh, svensk journalist och målare född 1934, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:42:14
1/4 20:58:43
Lennart Lundegårdh
Läs mer om Lennart Lundegårdh