ART / Oil paintings / Oil painting 14246591

nr 1424 6591

Lennart Börje Vestberg

(f. 1934), Sverige

Lennart Börje Vestberg (b. 1934), Sweden. Södermalm. Signed. Oil on canvas, 40x70cm, unframed,

OIL PAINTING, Södermalm. Signerad. Olja på duk, 40x70cm, oramad

Lennart Börje Vestberg, Swedish painter, born 1934.

Yes

SEK 600

Monday October 11 2021
at 20:25:07

  • Artist/Designer

Lennart Börje Vestberg

Read more about Lennart Börje Vestberg