KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16039131
nr 1603 9131
Leif Tjerned
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad A tergo, 2015. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 103x93 cm
Leif Tjerned, svensk målare, skulptör och grafiker född i Malmö 1942.
måndag 4 mars 2024
kl 18:09:38
Leif Tjerned
Läs mer om Leif Tjerned