KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178206

nr 1217 8206

Leif Nielsen

(1920-2004), Danmark

Oljemålning, "Ängen". Signerad, daterad 1995. Olja på duk, 60x81 cm

Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 november 2018
kl 20:53:21

19/11 06:39:46 1      Vinnande bud

Leif Nielsen

Läs mer om Leif Nielsen