KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178206
nr 1217 8206
Leif Nielsen
(1920-2004), Danmark
Oljemålning, "Ängen". Signerad, daterad 1995. Olja på duk, 60x81 cm
Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:53:21
19/11 06:39:46