KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13534581
nr 1353 4581
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1990, bladets mått: 40x29 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:55:58
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)