KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568364

nr 1356 8364

Leif Jacobsson

(f. 1959), Sverige

Oljemålning, Komposition, Signerad. 1989, Olja på duk, 125x103 cm

Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:38:25

24/10 12:37:05 1      Vinnande bud

Leif Jacobsson

Läs mer om Leif Jacobsson