KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088069
*
nr 1408 8069
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 juli 2021
kl 20:59:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/7 16:23:47
1
150 kr
18/7 15:00:50
1
250 kr
19/7 20:52:30
2
150 kr
19/7 20:52:30
1
200 kr (Budbetjänt)
19/7 20:53:02
2
250 kr
19/7 20:53:02
1
250 kr (Budbetjänt)
19/7 20:54:16
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk lee reynolds olja olja på duk oljemålning oljemålningar usa
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:11
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:23
*
Lee Reynolds
Läs om budbetjänten
nr 1408 8069
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 juli 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/7 16:23:47 | 1 | 150 kr |
18/7 15:00:50 | 1 | 250 kr |
19/7 20:52:30 | 2 | 150 kr |
19/7 20:52:30 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
19/7 20:53:02 | 2 | 250 kr |
19/7 20:53:02 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
19/7 20:54:16 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk lee reynolds olja olja på duk oljemålning oljemålningar usa
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:11 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:23