KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9421801
nr 942 1801
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), signerad, mor med barn, duk uppfodrad på pannå, 63x74 cm
Kondition: krackelyrer och skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:47:30
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
27 apr
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt