KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9621839
nr 962 1839
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), olja på pannå, ej signerad, ramens yttermått: 65x65 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2015
kl 18:41:36
18/5 10:04:06
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt