KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103145

nr 1410 3145

Lasse Sarri. Signerad, daterad 95. Olja på duk, 73x60cm, yttermått inklusive ram: 75x61,5cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 18:24:27