KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581251

nr 1358 1251

Lasse Johnson

(1899-1992), Sverige

Oljemålning, Strand, Signerad, Daterad 1936. Olja på pannå, 38x54 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:22:14

Lasse Johnson

Läs mer om Lasse Johnson
Rörstrand