KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458019

nr 1745 8019

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Ölglas Hammarby. Signerad, daterad -16. Olja på bricka, oramad, 26x19 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:11:20

29/11 09:41:59 1      Vinnande bud

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning