KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458006

nr 1745 8006

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Körsbär. Signerad, daterad -13. Olja på pannå, oramad, 17x33

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:41:28

1/12 15:51:10 1      Vinnande bud

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning