KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546447
*
nr 1354 6447
Lars Isacson
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1995, "sprucken sten". Olja på duk, 31x37 cm
Lars Isacson, svensk bildkonstnär född 1948.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 oktober 2020
kl 20:51:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/10 20:57:51
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars isacson olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Lars Isacson
Lars Isacson, svensk bildkonstnär född 1948.
nr 1354 6447
Lars Isacson
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1995, "sprucken sten". Olja på duk, 31x37 cm
Lars Isacson, svensk bildkonstnär född 1948.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 oktober 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/10 20:57:51 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars isacson olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



