KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597354
*
nr 1559 7354
Oljemålning
Lars Frick, Marocco 1962, Signerad och daterad 1962. Olja på pannå, 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 augusti 2023
kl 20:10:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 22:25:40
1
700 kr
28/8 19:49:26
2
Vinnande bud
28/8 19:54:34
3
900 kr
28/8 19:54:34
2
1.000 kr (Budbetjänt)
28/8 19:58:44
3
1.100 kr
28/8 19:58:44
2
1.200 kr (Budbetjänt)
28/8 20:01:52
3
1.300 kr
28/8 20:01:52
2
1.400 kr (Budbetjänt)
28/8 20:05:42
3
1.500 kr
28/8 20:05:42
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars frick olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1559 7354
Oljemålning
Lars Frick, Marocco 1962, Signerad och daterad 1962. Olja på pannå, 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 augusti 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/8 22:25:40 | 1 | 700 kr |
| 28/8 19:49:26 | 2 | Vinnande bud |
| 28/8 19:54:34 | 3 | 900 kr |
| 28/8 19:54:34 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 28/8 19:58:44 | 3 | 1.100 kr |
| 28/8 19:58:44 | 2 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
| 28/8 20:01:52 | 3 | 1.300 kr |
| 28/8 20:01:52 | 2 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
| 28/8 20:05:42 | 3 | 1.500 kr |
| 28/8 20:05:42 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars frick olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



