KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539153

nr 1553 9153

Lars-Olof Gynning

(1920-2003), Sverige

Oljemålning, Häst. Signerad a tergo, 48x92 cm, yttermått inklusive ram: 58x101 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:42:55

31/7 14:32:14 1      Vinnande bud

Lars-Olof Gynning

Läs mer om Lars-Olof Gynning