KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15206204
nr 1520 6204
Lars-Ã…ke Svenheden
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 96,50x73 cm, yttermått inklusive ram: 57x81 cm
Lars-Åke Svenheden, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:11:43
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Lars-Ã…ke Svenheden
Läs mer om Lars-Ã…ke Svenheden