KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13954325

nr 1395 4325

Lage Hellman

(1901-1971), Sverige

Oljemålning, Lage Hellman (1901-1971), Sverige. "Utsikt över strömmen 2". Signerad, daterad -50. Olja på duk, 40x47cm, yttermått inklusive ram: 55x63cm

måndag 3 maj 2021
kl 19:52:54

Lage Hellman

Läs mer om Lage Hellman