KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374058
nr 1337 4058
L Aaltonen, Venedig. Signerad, daterad 1924. Olja på duk, 46x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:18:55
300 kr
1.000 kr