KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409069

nr 1440 9069

Kurt Ullberger

(1919-2008), Sverige

Oljemålning, Strand Gotland. Signerad, daterad -78. Olja på duk, 42x80, yttermått inklusive ram: 46x84 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 december 2021
kl 18:50:51

Kurt Ullberger

Läs mer om Kurt Ullberger