KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185356
nr 1318 5356
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, "Skogsväg, Hoburgen", Signerad. Olja på duk, 88x134 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 6 april 2020
kl 21:00:04
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger