KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691316

nr 1269 1316

Kurt Ullberger

(1919-2008), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -81, "Januariafton, Gotland". Olja på pannå, 25x33 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 18:55:33

18/8 12:09:10 1      500 kr
19/8 18:46:40 2      Vinnande bud

Kurt Ullberger

Läs mer om Kurt Ullberger