KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109070

nr 1410 9070

Kurt Ullberger

(1919-2008), Sverige

Oljemålning, "Hoburgen", Gotland. Signerad, daterad -75. Olja på duk, 37x54, yttermått inklusive ram: 41x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 20:54:44

9/8 19:11:38 1      350 kr
9/8 20:42:55 2      Vinnande bud

Kurt Ullberger

Läs mer om Kurt Ullberger