KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406151

nr 1640 6151

Kurt Jungstedt

(1894-1963), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Ungdom". Signerad, daterad -43. Olja på pannå, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 37x33 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 september 2024
kl 20:44:16

1/9 23:49:51 1      Vinnande bud

Kurt Jungstedt

Läs mer om Kurt Jungstedt