KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17067129
nr 1706 7129
Kurt Heinonen
(1915-1983), Finland
Oljemålning, Signerad, Fiskeläge. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 58x65
Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 juni 2025
kl 19:21:15
1/6 19:45:02
100 kr
2/6 19:15:22