KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077139
nr 1407 7139
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Signerad, "måsberget". Olja på duk, 49x68, yttermått inklusive ram: 70x90 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:53:55
5/7 20:38:43